STÓŁ DO ARANŻACJI ‘SZLAGER’ PROSTOKĄT Z POKRYWĄ

1600,00 

Prostokątny stół do aranżacji z pokrywą.

SKU: M04-20-NN Categories: ,

Description

Pokój w stylu Montessori to przestrzeń, która powinna rozwijać kreatywność dziecka, usprawniać małe rączki i wzmacniać nóżki do dalszych etapów rozwoju. Idealnym elementem wyposażenia pokoju jest stół do aranżacji, w którym dziecko tworzy własną zabawę.

Aby dobrze się bawić dziecko nie potrzebuje wielu zabawek. Natomiast aby mogło się dobrze rozwijać potrzebuje uporządkowanej przestrzeni.

Zestaw drewnianych mebli dziecięcych SZLAGER  w skład, którego wchodzi: biurko,  krzesełko, stolik do aranżacji i  boczny organizer (elementy zestawu  do kupienia osobno).

Wykonany jest z naturalnej brzozowej sklejki, zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni. Bezpieczny w użytkowaniu dzięki zaokrąglonym krawędziom.

SZLAGER to zestaw mebli rosnący z dzieckiem. Regulowana wysokość blatu oraz wysokość siedziska krzesełka gwarantuje, że SZLAGER to zestaw mebel na lata. Uniwersalny taboret idealnie uzupełni zestaw.

SZLAGER swą uniwersalną formą idealnie wpisuje się w nawet najmniejszy pokój dziecięcy, elegancki salon czy kącik zabaw w restauracji.

Zestaw mebli SZLAGER to produkt ręcznie szlifowany i dostępny w kolorze naturalnym lakierowany wodnym lakierem.

Zestaw SZLAGER można pięknie zestawiać z pozostałymi naszymi  meblami czy zabawkami . Gwarantujemy, że wszystko do siebie pięknie pasuje tworząc niebanalne i funkcjonalne wnętrze dla każdego dziecka.

Nasze produkty wykonane są ze sklejki brzozowej, nie jest to plastik czy mdf.  Jest to produkt naturalny i naturalne jest to, że w strukturze produktu mogą pojawiać się smugi, przebarwienia czy drobne sęki.

 

WYMIARY

L(120) x W(80) x H(46) cm