Na zdjęciach znajdziecie nasze przykładowe realizacje wykonane dla przedszkoli, żłobków, gabinetów fizjoterapii oraz prywatnych gabinetów w stylu Montessori.

Od lat projektujemy i kompleksowo wyposażamy wnętrza oraz dostarczamy oryginalne meble i zabawki wykonane według spersonalizowanych projektów.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno standardowe produkty tj. stoły, krzesła, regały, szafy , biblioteczki, zabawki, jak i personalizowane produkty czy elementy wykończenia sal.

Seria mebli CHACHOR posiada stosowne certyfikaty, do tego wszystkie nasze projekty wykonywane są według obowiązujących zasad ergonomii oraz zasad jakie powinny spełniać meble Montessori, są wykonane są z naturalnych materiałów i dostosowane do dzieci ich wzrostu i rozwoju.

Oprócz mebli oferujemy również usługi związane z projektowaniem i wykonaniem wykończeń sal tj. zabudowa szatni, łazienki, zabudowa kaloryferów, zabezpieczanie ścian, kącików sal, itp.

Znajdziecie u nas również szeroka gamę przyrządów do gimnastyki sensorycznej przeznaczonej do gabinetów fizjoterapii, sal szkolnych czy domowych przestrzeni wspierających rozwój dziecka.

Dzięki personalizacji projektów, zmieścisz więcej mebli w sali, wykorzystasz każdy kąt, do tego będą funkcjonalniej rozmieszczone i stworzą niebanalną przestrzeń dla rozwoju każdego dziecka.

Jesteś zainteresowany stworzeniem z naszą pomocą, ciekawej, niebanalnej przestrzeni, która będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna to zapraszamy do kontaktu !.