REGAŁ MONTESSORI 7 PÓŁEK ‘MODZIOK’

800,00 900,00 

Regał ‘MODZIOK’ 7 półek.

SKU: M05-72-NN Categories: ,

Description

Regał MODZIOK zaprojektowany został w oparciu o filozofię Montessori. Prosta i otwarta forma mebla uaktywnia wyobraźnie dzieci, wzmaga ich kreatywność i samodzielność w zabawie. Wykonany jest z naturalnej sklejki, zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni. Bezpieczny w użytkowaniu dzięki zaokrąglonym krawędziom.

Regał można dowolnie konfigurować. Do wyboru mamy 3 warianty szerokości i wysokości regału oraz możliwość wyboru ilości półek. Standardowa głębokość półki to 35 cm, a wysokość prześwitu pomiędzy półkami to 22 cm. Dodatkowo nawiercone są otwory pod półki celem dowolnej regulacji prześwitu pomiędzy półkami.

MODZIOK  swą  uniwersalną formą idealnie wpisuje się w nawet najmniejszy pokój dziecięcy, elegancki salon czy kącik zabaw w restauracji.

Zestaw mebli MODZIOK  to produkt dostępny w kolorze naturalnym lakierowany wodnym lakierem.

Zestaw MODZIOK można pięknie zestawiać z pozostałymi naszymi  meblami czy zabawkami . Gwarantujemy, że wszystko do siebie pięknie pasuje tworząc niebanalne i funkcjonalne wnętrze dla każdego dziecka.

Nasze produkty wykonane są ze sklejki brzozowej, nie jest to plastik czy mdf.  Jest to produkt naturalny i naturalne jest to, że w strukturze produktu mogą pojawiać się smugi, przebarwienia czy drobne sęki.

Przykładowe realizacje na zdjęciach, przygotowujemy również wyceny indywidualnych zamówień wg wymiarów klienta.

WYMIARY

L(60/80/100) x W(35) x H(152) cm

Additional information

Weight 5 kg
Dimensions 155 × 40 × 15 cm
SZEROKOŚĆ

100 cm, 60 cm, 80 cm