BOCZNY ORGANIZER ‘SZLAGER’ NATURALNY

360,00 

Zestaw drewnianych mebli dziecięcych SZLAGER.

Boczny organizer.

SKU: M04-90-NN Categories: ,

Description

Zestaw drewnianych mebli dziecięcych SZLAGER  w skład, którego wchodzi: biurko,  krzesełko, stolik do aranżacji i  boczny organizer (elementy zestawu  do kupienia osobno).

Wykonany jest z naturalnej brzozowej sklejki, zaprojektowany i ręcznie wykonany w naszej pracowni. Bezpieczny w użytkowaniu dzięki zaokrąglonym krawędziom.

SZLAGER to zestaw mebli rosnący z dzieckiem. Regulowana wysokość blatu oraz wysokość siedziska krzesełka gwarantuje, że SZLAGER to zestaw mebel na lata. Uniwersalny taboret idealnie uzupełni zestaw.

SZLAGER swą uniwersalną formą idealnie wpisuje się w nawet najmniejszy pokój dziecięcy, elegancki salon czy kącik zabaw w restauracji.

Zestaw mebli SZLAGER to produkt ręcznie szlifowany i dostępny w kolorze naturalnym lakierowany wodnym lakierem.

Zestaw SZLAGER można pięknie zestawiać z pozostałymi naszymi  meblami czy zabawkami . Gwarantujemy, że wszystko do siebie pięknie pasuje tworząc niebanalne i funkcjonalne wnętrze dla każdego dziecka.

Nasze produkty wykonane są ze sklejki brzozowej, nie jest to plastik czy mdf.  Jest to produkt naturalny i naturalne jest to, że w strukturze produktu mogą pojawiać się smugi, przebarwienia czy drobne sęki.